0 (262) 751 07 75

HAKKIMIZDA

 

YILSAM Döküm dünya standartlarında, ISO 9001:2015 belgeli otomotiv, beyaz eşya, hidrolik, demiryolu, inşaat, trafo, tarım, makina ve diğer sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik, lamel garafitli dökme demir, küresel grafitli dökme demir ve alaşımlı dökme demirden parça üretimi yapan bir dökümhanedir.

2009 yılında kurulan Yılsam Döküm, günümüz yüksek teknolojisine sahip bir dökümhane olmasının yanı sıra onu rakiplerinden ayıran belirgin özelliklerinden biride sadece bir tedarikçi değil aynı zaman da ürün geliştirme partneri olarak çalışma kabiliyeti ve yaklaşımına sahip olmasıdır.

En son kalıplama teknolojisine sahip olan Yılsam Döküm, 0,150 kg ile 2500 kg arasın da değişen yüksek kalite de sfero, gri, kompakt grafitli (vermiküler), yüksek silisli ve SiMo alaşımlı döküm parçalar üretmektedir.

Kalite, kapasite ve teslimat performansı, çalışan memnuniyeti ve çevresel duyarlılık Yılsam Döküm deki ana hedefler olup dökümhanedeki yatırım ve geliştirme çalışmalarının katalizörleridirler.

Fabrika 6000 m2 bir alan da kurulu olup, bunun 2000 m2′ si kapalı alandır.

Hali hazır da dökümhane toplam üretiminin % 45′ ini başta Almanya olmak üzere Fransa ve İtalya’ ya ihraç etmektedir.

Kaliteli ürün parçaların üretimi uluslararası standartların karşılanması ile başlar ve Yılsam Döküm çalışanları bunu başarmaya odaklanmıştır. Yılsam Döküm ISO 9001:2015 kalite yönetim sistem sertifikasına sahiptir.

Müşteri, çalışan ve endüstrinin oluşan katma değerden istifade edebilmesi için Yılsam döküm kaliteli döküm parçalarının üretimine teknolojiye ve üretim proseslerine sürekli olarak yatırım felsefesini benimsemiştir.